آرا غفوری


نام :
آرا غفوری
استان :
گیاهخواران تهران
شهرستان :
تهران
نوع گیاهخواری :
وگان
تعداد بازدید از این پروفایل :
346 مرتبه
عامل گیاهخوار شدن :
من از کودکی عاشق حیوانات بوده و هستم.دیدن اتفاقی فیلم های در رابطه با ظلم گونه بشر به حیوانات بسیار ناراحت و متاثرم کرد. بعد از برخورد به این مورد تحقیق و بررسی در این باره برای من تا یک سال ادامه پیدا کرد که در نهایت به تصمیی قاطع و نهایی رسیدم گیاهخواری.
دلایل گیاهخوار ماندن :
هر روز بیشتر ایمان پیدا می کنم که راهم و انتخابم درسته. هنوز عاشق حیوانات هستم و این یعنی انتخابی جز گیاهخواری ندارم که البته از انتخابم سرشار از لذت و آرامش هستم. علاوه بر عشق به حیوانات و برابر دونستن حقوق حیاتی برای حیوان و انسان به این نتیجه رسیدم که بهترین راه برای سلامت جسم و روحم، هم گیاهخواری هست.من قسمتی از روزم رو خامگیاهخواری می کنم و قسمتی رو پخته گیاهخواری تا به سلامت کامل و بهترین حالت جسم هم برسم.
نظر در مورد حیوانات :
ما به علت انسان بودن و داشتن قدرت شعور و انتخاب مسئول در قبال دیگر جاندارن هستیم. حیوانات دارای حقوقی برابر با ما هستند. همان قدر که زندگی یک انسان ارزشمند هست زندگی حیوان هم به همان میزان باارزش. هر دو چیزی با ارزش تر از جان شرین ندارند. به حیوانات و زمین عشق بورزیم.
تاریخ شروع گیاهخواری :
91/01
نظر در مورد غذاهای گیاهی :
غذاهای گیاهی سرشار از انواع ویتامین ها، صلح، عشق و لذت هستند. سرشار از رنگ و عطر خوش. بشقابی خالی از خشونت و یکی از بهترین راه ها برای آشتی با طبیعت و داشتن روانی آروم و سلامت.
تاثیر گیاهخواری بر سلامتی شما :
اولین تاثیر گیاهخواری بر روان انسان هست. روانی آرام و به دور از عذاب وجدان از آسیب رسوندن به موجود جانداری دیگر. به طور حتم گیاهخواری بر جسم نیز تاثیراتی مثبت دارد. پوست و موی و گوارش بهتر و ...
تجربیات گیاهخواری :

ارسال دیدگاه

برای ثبت دیدگاه باید عضو آی وگان باشید . اگر عضو هستید وارد سایت شوید.