علیرضا بحری


نام :
علیرضا بحری
استان :
گیاهخواران یزد
شهرستان :
یزد
نوع گیاهخواری :
وجترین
تعداد بازدید از این پروفایل :
173 مرتبه
عامل گیاهخوار شدن :
از کودکی در فکر گیاهخوار شدن بودم. اینکه ای کاش می شد که حیوانات را نخورد. وقتی در بزرگسالی با این شیوه صحیح زندگی آشنا شدم، بلافاصله تصمیم به گیاهخواری گرفتم و با تمام وجود این شیوه سبز را انتخاب نمودم.
دلایل گیاهخوار ماندن :
گیاهخواری به واقع یک شیوه زندگی است و هرگز برای من یک شیوه تغذیه نبوده است. در طی این سالها با واقع از غذاهای بر پایه گوشت متنفر شده ام و حتی دیدن آنها نیز من را منقلب می کند. انگار دوستانم را در آن بشقابها پر زرق و برق می بینم.
نظر در مورد حیوانات :
برای من هدف اصلی انتخاب این شیوه زندگی، رعایت حقوق حیوانات و دلایل زیست محیطی بوده است.
تاریخ شروع گیاهخواری :
شهریور89
نظر در مورد غذاهای گیاهی :
اوایل نگران از دست دادن طعمهای خوشمزه غذاهای گوشتی بودم ولی در عین حال از تمام آنها به خاطر هدفم چشم پوشی کرده بودم. در ادامه ذائقه ام به حالت طبیعی خود بازگشت و متوجه شدم که ذائقه همگی ما بر پایه گیاهخواری است و متاسفانه در خردسالی ذائقه ما توسط والدین تغییر داده شده است.
تاثیر گیاهخواری بر سلامتی شما :
از گیاهخوار شدن به عنوان شیوه تغذیه نباید انتظار معجزه را داشت. البته خیلی ها با رعایت شیوه صحیح خام گیاهخواری، معجزه هم از آن دریافت نموده اند. به قول حافظ، من اگر کامروا گشتم و خوشدل چه عجب، مستحق بودم و اینها به زکاتم دادند.
تجربیات گیاهخواری :
در این راه، همراهان زیادی پیدا کردم. کلی درهای جدید به رویم باز شد. طوری که الان بعضی وقتها فکر می کنم اصلا شاید هدف از خلقت من ترویج این راه سبز بوده است!

ارسال دیدگاه

برای ثبت دیدگاه باید عضو آی وگان باشید . اگر عضو هستید وارد سایت شوید.