علی شوش


نام :
علی شوش
استان :
گیاهخواران اصفهان
شهرستان :
اصفهان
نوع گیاهخواری :
وجترین
تعداد بازدید از این پروفایل :
257 مرتبه
عامل گیاهخوار شدن :
یکی از دوستان نزدیکم گیاهخوار شده و این موضوع در ذهنم تاثیر گذاشته بود. حدود یک ماه با خود درباره ی حقوق حیوانات سرو کله زدم تا این که یک روز تصمیم گرفتم دیگر گوشت نخورم.
دلایل گیاهخوار ماندن :
به همان دلیل که گیاهخوار شدم، گیاهخوار ماندم و خواهم ماند. ولی اگر شرایط برایم مهیا شود در زمان مناسب وگن خواهم شد.
نظر در مورد حیوانات :
حیوانات هم به همان اندازه که ما برای خودمان حق زندگی قائل هستیم، حق زنده بودن دارند. انسان اگر گیاهخوار هم نباشد باید تا جایی که می تواند از زجر کشیدن و کشته شدن حیوانات جلوگیری کند.
تاریخ شروع گیاهخواری :
90/06
نظر در مورد غذاهای گیاهی :
عده ای فکر می کنند غذاهای گیاهی به لذیذی غذاهای گوشتی نیستند، این امر فقط به ذائقه بر می گردد. به عنوان مثال من الان از بوی کباب یا هر غذای گوشتی که دیگران بسیار خوشمزه می دانند حالت تهوع می گیرم. عده ای نیز فکر می کنند تنوع غذایی برای گیاهخواران وجود ندارد. که این امر هم اشتباه است. بین غذاهای شمالی چند نوع غذای گیاهی وجود دارد، در ضمن، می توان هر خورشتی را که با گوشت درست می شود، بدون گوشت هم پخت.
تاثیر گیاهخواری بر سلامتی شما :
پیش از گیاهخوار شدن کم خونی داشتم، به حدی که اگر برای چند دقیقه دراز می کشیدم، پس از بلند شدن سرگیجه می گرفتم. این کم خونی حدود یک سال پس از گیاهخوار شدن رفع شد. پیش از گیاهخواری سالی حداقل دو بار سرماخوردگی شدید و طولانی می گرفتم، ولی در طول این پنج سال در کل دو بار سرما خورده ام که هر دو بار کوتاه بود.
تجربیات گیاهخواری :

ارسال دیدگاه

برای ثبت دیدگاه باید عضو آی وگان باشید . اگر عضو هستید وارد سایت شوید.