محسن شریف زاده


نام :
محسن شریف زاده
استان :
گیاهخواران البرز
شهرستان :
کرج
نوع گیاهخواری :
خامگیاهخوار
تعداد بازدید از این پروفایل :
359 مرتبه
عامل گیاهخوار شدن :
من سالهاست که سعی کردم غذای غیر صنعتی رو انتخاب کنم. با مطالعاتی که در باره گیاهخواری انجام دادم، از دی ماه سال 1394 شروع به خامخواری بیش از 70% کردم و از ابتدای خرداد ماه 1395 تا کنون خامگیاهخوار مطلق هستم.
دلایل گیاهخوار ماندن :
بسیاری از مشکلاتی که خودم به چشمم نمیومد و دیگران متوجه شدن در من از بین رفت، حساسیت های جزیی، سردردهای همیشگی که بهش عادت کرده بودم. در کنارش زیاد شدن انرژی م و همچنین کم کردن 30 کیلوگرم وزن!
نظر در مورد حیوانات :
اینکه اشرف مخلوقات شده قاتل حیوانات برام خیلی جای تاسف داره. قطعا اینکار دور از عقل و معرفته. هرچند که با نگه داشتن حیوانات توی شهرها هم مشکل دارم. اسیر و رام کردن حیوانات به هر دلیلی ظلمه !
تاریخ شروع گیاهخواری :
خرداد 1395
نظر در مورد غذاهای گیاهی :
سالمترین و پرانرژی ترین روش زندگی، هرچند که بایستی اصولی و با استفاده از تجربیات اساتید این کار صورت بگیره.
تاثیر گیاهخواری بر سلامتی شما :
با خامگیهخواری رفع حساسیت به برخی میوه ها. حساسیت به سرما و آبریزش بینی در تمام مدت فصول سرد سال. کم کردن 30 کیلوگرم وزن. آرام شدن خواب و راحتتر خوابیدن و راحتتر بیدار شدن. بالارفتن انرژی بدن. از بین رفتن پا درد های همیشگی که داشتم و ....
تجربیات گیاهخواری :
توجه نکردن به سردی و گرمی و مزاجم و سختگیرانه هر چیزی رو در هر وقتی خوردن باعث شد که زیاد لاغر شم و برای درست کردنش مجبورم شم زمان و تلاش زیادی بکنم. باید زیاد و خیلی زیاد از نوشیدنی ها ، دم نوش ها و آب میوه ها در زمان سم زدایی استفاده کرد.

ارسال دیدگاه

برای ثبت دیدگاه باید عضو آی وگان باشید . اگر عضو هستید وارد سایت شوید.