آروکو


نام :
آروکو
استان :
گیاهخواران مازندران
شهرستان :
ساری
نوع گیاهخواری :
میوه خوار
تعداد بازدید از این پروفایل :
113 مرتبه
عامل گیاهخوار شدن :
اولش فقط تصمیم داشتم خوردن گوشت قرمز و ترک کنم بخاطر اینکه در مورد آسیب هاش زیاد میشنیدم تا اینکه دوستی کتاب آقای آوانسیان و بهم معرفی کرد. پس از خوندنش تصمیم گرفتم دو هفته امتحان کنم البته قبلش ورزش بدنسازی میکردم و شبی که تصمیم به شروع خامگیاهخواری گرفتم همه مکمل ها و ویتامینها رو به دوستام دادم و از فرداش شروع کردم.
دلایل گیاهخوار ماندن :
پس از گذشت تنها دو هفته چنان حس خوبی بهم داد که الان نزدیک به پنج ساله که ادامش دادم. و البته با اینکه بعضی وقتها وسوسه میشم و شاید ماهی دو سه بار ناخنک بزنم ولی هرگز میوه خواری و رها نمیکنم و این سبک و سبک زندگی ه واقعی میدونم. با خوندن کتابهای دیگه و بیشتر شدن اطلاعتم فهمیدم که دامپروری فقط برای اینکه ما گوشت بخوریم چه آسیبی به زمین میرسونه و این انگیزه ام برای ادامه دادنش بیشتر کرد. روزهای اول فکر میکردم نتونم به ورزشم ادامه بدم ولی از اون روز تا حالا همیشه بین 1.5 تا 2 ساعت در روز ورزش کردم و نتنها کم نیاوردم بلکه خیلی هم سرحال تر و شاداب تر شدم.
نظر در مورد حیوانات :
همه جانداران حق زندگی در شرایط مناسب دارن. و ما همونطور که طبیعت خودمون و تغییر دادیم داریم طبیعت زندگی اونها رو هم ازشون میگیریم. که اصلا چنین حقی نداریم.
تاریخ شروع گیاهخواری :
آذر 91
نظر در مورد غذاهای گیاهی :
گیاهخواری رو روش طبیعی زندگی انسان میدونم. طبیعت ما این بوده و اگه میخواییم خودمون، زمین و باقی جانداران در آرامش و تندرستی زندگی کنیم تنها راهش برگشتن به طبیعت خودمونه. دیگه با صنعت پزشکی و داروسازی خداحافظی کنیم.
تاثیر گیاهخواری بر سلامتی شما :
میتونم بگم همینکه بعد از گذشت 5 سال حتی یه قرص مسکن معمولی که مثل نقل و نبات تو خونه های ماها هست نخوردم بهترین نشونه باشه واسه سلامتی. حالا باقی احساسات مثل شادابی صبح، خواب راحت شب، آرامش سیستم گوارش که به نظر من بهترین حس دنیاست، شادابی پوست، هوای تمیز و متعادل برای زمین(با جلوگیری از پرورش دام و افزودن به گازهای گلخانه ای)، جلوگیری کمبود آب ( بخش عمدش مثل کشور ما صرف کشاورزی صنعتی واسه پرورش دام میشه) و ....
تجربیات گیاهخواری :
چی میشه گفت جز اینکه بهترین حسه.

ارسال دیدگاه

برای ثبت دیدگاه باید عضو آی وگان باشید . اگر عضو هستید وارد سایت شوید.