کیوان سالمی فیه


نام :
کیوان سالمی فیه
استان :
گیاهخواران تهران
شهرستان :
تهران
نوع گیاهخواری :
وگان
تعداد بازدید از این پروفایل :
268 مرتبه
عامل گیاهخوار شدن :
آمدن عمویم از آمریکا پس از 25 سال و تشویق ما به گیاهخواری. من چون کتاب گیاهخواری صادق هدایت را قبلا خوانده بودم زمینه مساعدی داشتم با راهنماییهای عموم ادامه دادم. از طریق یکی از دوستانم یک سال پیش با خام گیاهخواری آشنا شدم و با دیدن فیلمها و خواندن مطالب دکتر زرین آذر و خانوم حسینی و دکتر بسکی 6 ماه خام گیاهخواری را دنبال کردم که تجربه بسیار درخشان و جالبی بود. چندین کتاب در این زمینه تالیف و منتشر نمودم از جمله کتابهای گیاه درمانی، میوه درمانی، خواص میوه ها و گیاهان دارویی گروه کوچکی در تلگرام هم دارم که با دوستان در آنجا فعال هستم و نام گروه keivan vegan & friends است.
دلایل گیاهخوار ماندن :
دیدار عمویم در سال 1378 که بعد از 30 سال به ایران آمد و مدت 25 سال گیاهخوار بود. هیچ مشکلی نداشت بسیار پر انرژی بود و روی من خیلی تاثیر مثبت گذاشت.
نظر در مورد حیوانات :
غذاهای گیاهی بسیار عالی و مغذی هستند. همین که میدانم در درست شدن آن هیچ موجود زنده ای مورد آزار و شکنجه قرار نگرفته و هیچ خونی ریخته نشده است برایم کافی است.
تاریخ شروع گیاهخواری :
1387
نظر در مورد غذاهای گیاهی :
علاقه به حیوانات، سلامتی. کمک به پاکیزگی زمین و طبیعت.
تاثیر گیاهخواری بر سلامتی شما :
من بیماری نداشتم.خوشبختانه از راهنمایی تا الآن دکتر نرفته ام و هیچ دارویی مصرف نکردم. الآن 30 سال است که بیمار نشده ام و از این بابت خیلی خوشحال هستم.
تجربیات گیاهخواری :
تجربیات بسیار زیاد هستند. چیزی که میتونم بگم اینه که طی 100 سال آینده انقلاب گیاهخواری در جهان اتفاق خواهد افتاد و نسلهای آینده تعجب خواهند کرد که چگونه نسل ما غذای خود را با خون و زجر و شکنجه حیوانات درست میکند در حالی که بدن انسان هیچ نیازی به این نوع تغذیه ندارد و به این شکل انواع سموم را وارد بدن خود میکند و زمین را هم به سوی نابودی میبرد. نسلهای آینده چه قضاوتی در مورد حماقت انسان امروز خواهند داشت؟؟؟؟!!!

ارسال دیدگاه

برای ثبت دیدگاه باید عضو آی وگان باشید . اگر عضو هستید وارد سایت شوید.